Honey + well  = medus + aka 

Honeywell ir liela starptautiska kompānija, kas ražo inovatīvas ierīces, sākot ar mikroshēmām, un beidzot ar lidaparātu dzinējiem. Mūsu interneta veikalā arī iespējams iegādāties Honeywell preces mājokļa apkures automātiskai regulēšanai, mūsu arsenālā ir pat tvana gāzes detektors.

medusaka.lv ir Latvijas uzņēmuma, kura pamatdarbības joma ir enerģijas monitoringa sistēmu uzstādīšana un ēku vadības / automatizācijas sistēmu BMS projektēšana. Darbojamies šajā jomā vairāk kā desmit gadus. Šajā veikalā piedāvājam gudrās mājas sistēmas apkurei. 

Apkures automātika ir mūsu sirdslieta, tādēļ to tirgojam un uzstādām. Protams, visu var nopirkt arī citur internetā, bet pie mums bonusā saņemsiet atsaucīgu servisu.

Droši jautājiet specifiskus jautājumus par piegādi, lietošanu, instrukcijām, garantiju. Labprāt iedziļināsimies Jūsu apkures sistēmā un palīdzēsim pielāgot evohome komfortam un enerģijas ekonomijai. Mums ir neliela noliktava un tiešā piegāde no ražotāja noliktavas. Regulāri papildinām veikala sortimentu ar citām precēm, kuras labprāt izmantojam paši.

Mūsu klāstā: gudrā māja, gudrais termostats, evohome, silto grīdu automātika, katla termostats, elektroniskais radiatoru regulators, tvana gāzes detektors u.c.

Interneta meklētājiem: Honeywell Latvija, Honeywell Latvia.

Medusaka.lv uztur Jānis un Ilze Šipkovi, kuriem pašiem jau vairāk kā 12 gadus mājās darbojās Honeywell radiatoru regulatori. Arī 2007. gadā ražotais radiatoru regulators HR80 ir pieslēgts pie mūsdienīgā evohome un to var regulēt arī no viedtālruņa. Atceramies, ka šo radiatoru galvu Honeywell uzražoja laikā, kad vēl nebija android vai iPhone telefoni. 

Sadarbība saules paneļu jomā ir ar www.energodizains.lv

Pirkumu grozs