Esam mainījušies un papildus apkures automatizācijai piedāvājam risinājumus saules enerģijai

JŪSU PARTNERIS SAULES ENERĢIJAI

Mūsu uzņēmums piegādā un uzstāda saules enerģijas elektrostacijas gan mikroģenerācijas elektrostacijām, gan lielākas jaudas elektrostacijām izmantojot augstas kvalitātes ražojumus, kas nodrošina stabilu elektroenerģijas ražošanu ilgtermiņā. Saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes produkciju, nodrošinām pilna spektra pakalpojumus saules enerģijas ražošanai. Saules paneļu sistēmas aprēķināšana, stiprinājumu projektēšana, mikroģeneratora vai elektrostacijas integrācija klienta elektroapgādes sistēmā. Palīdzēsim ar risinājumiem saražotās elektroenerģijas pašpatēriņa palielināšanā, lai sasniegtu maksimālu investīciju atdevi.

Vizīja

Pilnīga Latvijas uzņēmumu un mājsaimniecību parēja uz CO2 neitrālu, zaļu enerģiju, izmantojot videi draudzīgas enerģijas ieguves tehnoloģijas.

Misija

Piegādāt atjaunojamās enerģijas tehnoloģijas tīrākai videi un enerģētiskajai neatkarībai. Saviem klientiem piedāvāt augstas kvalitātes atjaunīgās enerģijas ražošanas tehnoloģijas, paverot jaunas iespējas enerģijas efektīvai izmantošanai.


Honey + well  = medus + aka 

Honeywell ir liela starptautiska kompānija, kas ražo inovatīvas ierīces, sākot ar mikroshēmām, un beidzot ar lidaparātu dzinējiem. Mūsu interneta veikalā arī iespējams iegādāties Honeywell preces mājokļa apkures automātiskai regulēšanai

Mūsu klāstā: gudrā māja, gudrais termostats, evohome, silto grīdu automātika, katla termostats, elektroniskais radiatoru regulators u.c.

Interneta meklētājiem: Honeywell Latvija, Honeywell Latvia.

Medusaka.lv uztur Jānis un Agris Šipkovi, kuriem pašiem jau vairāk kā 15 gadus mājās darbojās Honeywell radiatoru regulatori. Arī 2007. gadā ražotais radiatoru regulators HR80 ir pieslēgts pie mūsdienīgā evohome un to var regulēt arī no viedtālruņa. Atceramies, ka šo radiatoru galvu Honeywell uzražoja laikā, kad vēl nebija android vai iPhone telefoni. 

Sadarbība saules paneļu jomā ir ar www.energodizains.lv