Honey + well  = medus + aka 

Honeywell ir liela starptautiska kompānija, kas ražo inovatīvas ierīces, sākot ar mikroshēmām, un beidzot ar lidaparātu dzinējiem. Mūsu interneta veikalā arī iespējams iegādāties Honeywell preces mājokļa apkures automātiskai regulēšanai, mūsu arsenālā ir pat tvana gāzes detektors.

medusaka.lv  ir Latvijas uzņēmuma SIA ZEDRA lolojums, kura pamatdarbības joma ir enerģijas monitoringa sistēmu uzstādīšana un ēku vadības / automatizācijas sistēmu BMS projektēšana. Darbojamies šajā jomā vairāk kā desmit gadus. 

Apkures automātika ir mūsu sirdslieta, tādēļ to tirgojam un uzstādām. Protams, visu var nopirkt arī citur internetā, bet pie mums bonusā saņemsiet atsaucīgu servisu.

Droši jautājiet specifiskus jautājumus par piegādi, lietošanu, instrukcijām, garantiju. Labprāt iedziļināsimies Jūsu apkures sistēmā un palīdzēsim pielāgot evohome komfortam un enerģijas ekonomijai. Mums ir neliela noliktava un tiešā piegāde no ražotāja noliktavas. Regulāri papildinām veikala sortimentu ar citām precēm, kuras labprāt izmantojam paši.

Mūsu klāstā: gudrais termostats, evohome, silto grīdu automātika, katla termostats, elektroniskais radiatoru regulators, tvana gāzes detektors u.c.

Interneta meklētājiem: Honeywell Latvija, Honeywell Latvia.

0
 .